УМОВИ ДЛЯ ПРОДАВЦЯ

Пропонуємо всім бажаючим продавцям зареєструватися і отримати доступ до особистого кабінету.

Приєднайся до сотен продавців, які вже успішно продають товар на fame.ua.

Подавати заявку на реєстрацію можуть тільки ті продавці, які фактично знаходяться на 7 км або на прилеглих складах до 7км.

Fame.ua самостійно займається продажем і відправкою товарів.

Завдання продавця зареєструватися, додати асортимент на сайт і підтримувати його наявність в актуальному стані.

Зареєстровані будуть тільки ті продавці, які готові самостійно додавати товар в особистому кабінеті і підтримувати його актуальність.

Після реєстрації ми відображаємо продавця в певному контейнері (складі) або у віртуальному контейнері, якщо продавець бажає приховати своє фактичне місце розташування.

Контактні дані продавця на маркетплейсе і на карті 7км приховані. Найменування продавця змінено (якщо воно у нього було).

Відображення повних контактних даних, можливо тільки на платному тарифі, про який вы можете дізнатися у нашого менеджера.

Якщо після реєстрації продавець припиняє працювати з особистим кабінетом або перестає підтримувати актуальність свого асортименту - його товар видаляється з маркетплейса.

Товар додається на сайт за партнерською ціною, яка включає тільки націнку за проведену роботу.

Націнка за проведену роботу включає комплектацію, упаковку, відправку, і гарантію отримання не бракованого товару покупцем.

Для різних категорій клієнтів: оптовий, роздрібний, організатор спільних покупок, дропшіппер - можуть бути різні націнки за проведену роботу.

Для кожної категорії покупців у нас сформована різна ціна.

Роздріб - для роздрібний клієнтів

Опт від 1 од - для організаторів СП і дропшіпперів

Опт - для оптових клієнтів.

Для роботи з різними категоріями клієнтів у нас передбачені різні умови співпраці.

Продавець самостійно приймає рішення, за якою ціною і продавати: оптової - тільки пачками,

оптової на опт від 1 од,

або з роздрібної.

Якщо продавець хоче відображати ціну на опт від 1 од., - ми обов'язково відображаємо роздрібну ціну, щоб дати розуміння цінності даної оптової ціни.

При реєстрації ми вказуємо, яка націнка повинна бути включена у вартість товару.

Націнка може варіюватися від товарної категорії і від вартості товару. Якщо ви бажаєте отримати доступ до особистого кабінету і вас влаштовують умови нашої роботи - напишіть нам на пошту support@fame.ua або зателефонуйте за телефонами на сайті.